Eesti Kristlik Nelipühi Kirik

Pastorikool

6. november 2019 | Uudised

EKNK-l on hea meel teatada Pastorikooli taaskäivitamisest sel sügisel. 9. novembril 2019 tähistab Pastorikool uut algust pärast 10-aastast eemalolekut. Pastorikool on pastorite koolitamiseks mõeldud EKNK algatus.

Pastorikooli kandideerimise tingimuseks on EKNK ringkonna pastori isiklik soovitus. Pastorikool pakub kandidaatidele pastoraalset koolitust enne pastoraalse ordinatsiooni protsessi alustamist EKNK-ga. Pastorikool töötab koos õpilastega välja põhilisi uskumusi ja praktikaid teenimiseks. EKNK juhatus valis selle algatuse taaskäivitajaks Rodney Corcoran’i.

Rodney’t iseloomustab kirg näha inimeste isiklikku arengut. Tal on ulatuslik kogemus teenijate isiklikus arendamises nii Eestis kui ka välismaal. Temaga liituvad Simona Andreas ja Bin Sou, kes mõlemad on hiljuti lõpetanud Wheatoni ülikooli. Nende esmaklassiline haridus ning kutsumus arendada juhte on Pastorikooli õpilastele suureks õnnistuseks. Pastorikooli meeskond palub teie palvetuge seoses antud olulise algatusega EKNK tuleviku tarbeks. Meeskond tunnustab antud võimalust ning näeb pastorite treeningu olulisust Eestimaal.

Vähem kui kahe aasta pärast tähistab EKNK oma 30. aastapäeva. Nii nagu EKNK valmistub tähistama seda, mida Jumal on teinud viimase 30 aasta jooksul, valmistab ta ette ka praeguseid ja järgmise põlvkonna pastoreid teenimistööks. Pastorikool mõistab muutuvat teenimiskonteksti tänases ühiskonnas ning aitab pastoreid valmistuda väljakutseks, kuidas esitada sõnumit Jeesusest Eesti kontekstis.

Pin It on Pinterest

Share This