“Vaata, ma läkitan teile prohvet Eelija, enne kui tuleb Issanda päev, suur ja kardetav.
Ja tema pöörab vanemate südamed jälle laste poole ja laste südamed vanemate poole,
et ma ei peaks tulema ja lööma maad needusega.”

(Malaki 3:23-24)

ÜLDINE TUTVUSTUS

Perekond on Jumala idee – inimkond ja selle tegevus said alguse perekonnast. Oleme kõige rohkem elu täis eluterve vaimuliku pere keskel. Eluterve perekonna kontekst on üksteist ülesehitav ja mitte võistlev. Seal otsitakse tervenemist, mitte hülgamist. Usume, et Jumal tahab taastada praegusel ajastul perekonna tõelist toimimist. Seda nii bioloogilistes peredes kui vaimulikes koguduse perekondades. Perekonnas toimub kasvamine, tervenemine ja üles tõstmine kõige kiiremal viisil, mis valmistab meid ette eluterveks eeskujuks eelseisvatel aegadel. “Vaata, ma läkitan teile prohvet Eelija, enne kui tuleb Issanda päev, suur ja kardetav. Ja tema pöörab vanemate südamed jälle laste poole ja laste südamed vanemate poole, et ma ei peaks tulema ja lööma maad needusega.” (Malaki 3:23-24)

Kui laste südamed on alandlikud ja nad õpivad vanematelt ning vanemate südamed tahavad panustada oma elu lastesse, toimub kasvamine kiiresti. Kujuta ette ühte tervet perekonda, kes hoiab kokku, seab üksteist endast ettepoole, kus iga liige austab teist ja kus töö pole tähtsam inimestest ega puhkusest. Mõtle, millist mõju see avaldaks meid ümbritsevatele peredele ja inimestele. Vaid me endi muudetud elud loovad tõelist väärtust, sest eeskuju jõud on võimsam kui sõnades teooria.

Jumal tahab paljundada terveid, vaimulikult küpseid perekondi, et tervendada meie maad. EKNK 2019. aasta suvepäevade eesmärgiks on varustada meid ehitama üles eluterveid perekondi kodus ja koguduses.

TÖÖTOAD

Info tulekul

SPORDITEGEVUSED
Kindlasti tuleb taas traditsiooniline võrkpalliturniir, et välja selgitada kelle kätte läheb selle aasta võidukarikas!

Lisaks toimuvad põnevad sportmängud ja lõbusad seltskonnamängud.

LASTEPROGRAMM
Lastele eriprogramm, külas laste pastor Allison Washington (USA)
TEENUSED
Healing rooms – See töö on kristlike koguduste ühine töö, kus eri koguduste kristlased palvetavad 2-3 liikmelistes gruppides palvekliinikusse tulnud inimese vajaduste pärast. Üldisemad palvevajadused on füüsilise või psüühilise tervenemise või sisemise tugevnemise pärast. Suvepäevadel on kõigil võimalik oma palvevajadusega tulla ja saada teenitud.

Pastoraalnõustamine – Anname nõu ja psühholoogilist tuge erinevatele vanusegruppidele – kõigile, kellel on muresid ja probleeme – abielus, koolis, perekonnas, suhetes, sotsiaalsfääris, ettevõtluses jne.

Coaching – See on mentorluse vorm, mille keskmes on indiviidile fokusseerimine, tema toetamine ja talle väljakutsete esitamine, et tal tekiks selgem arusaam oma eesmärkidest, et ta saavutaks oma potentsiaali ja liiguks edasi kõrgema efektiivsus- ja rahuldustaseme poole. See aitab inimesel saavutada erakordseid tulemusi nii elus, tööl, äris kui ka organisatsioonides. Coaching ei ole nõu andmine ega õpetamine.

SAUN
RISTIMINE
Neljapäevasel jumalateenistusel toimub juba tavaks saanud ristimine! Kui sina soovid saada ristitud EKNK Suvepäevadel võta kindlasti ühendust oma pastoriga. Ristimisklass toimub Suvepäevade kolmapäevasel päeval. Täpsem info koha peal.
JUMALATEENISTUSED
Hommikuti ja õhtuti toimuvad inspireerivad ja ülesehitavad jumalateenistused.

Õhtused jumalateenistused on avatud kõigile inimestele. Seal võtame aega, et palvetada tervenemiste, vabanemiste ja muutuste eest inimeste elus, mistõttu on sinna oodatud ka usuvõõrad inimesed. Kutsu kaasa oma tuttav sõber või töökaaslane.

Peale õhtuseid teenistusi on võimalik veel saunas käia, lauamänge mängida ning nautida üksteise seltskonda lõkke ümber.

Õhtustele teenistustele on vaba sissepääs kõigile, kes tulevad kohale ainult õhtuks.

PALVETEEMAD
Info tulekul

KAVA

Info tulekul
Info tulekul
Info tulekul
Info tulekul

KÜLALISKÕNELEJAD

Mike on pastor, juht ja dekaan, kes on tegutsenud üle Ameerika, juhtides erinevaid teenistusi. Ta on hea suhtleja ja nõustaja abieluteemadel.

Kerry teenib naisteteenistuse juhina Põhja-Texase piirkonnas, kuhu kuulub üle 600 koguduse. Ta on imeline kirjanik, suhtleja ja juht.

Koos abikaasaga on nad kirjutanud abieluteemadel ning panustavad just vaimulikus töös tegutsevatesse paaridesse. Ühtlasi peavad nad oluliseks edastada sõnumit elutervest tasakaalus elust ning puhkamise ja sabati tähtsusest.

Dr Kay Ijisesan on “Kings Word Ministries International” asutaja ja president.

Ta sai Jumalalt 1990. aasta augustis sõnumi tõsta rahvaste keskel üles üleloomulik armee ning sellest alates on ta rajanud kogudusi üle maailma. Pastor Kay on mitmete raamatute autor, jutlustab konverentsidel ja krussaadidel ning teenib tervendamise andides. Tema teenistuste läbi sünnib erakordselt palju imesid ja tervenemisi. Ta on pärit Nigeeriast, kuid elab koos oma abikaasa Mayowa ja kahe lapsega Chicagos.

Liam Parker on mees, keda iseloomustab kirglikkus kadunud hingede suhtes ning kes on oma teenimistöös väga misjonimeelne. Ta juhtis 7. aastat Kerith Community Church’is paarisaja liikmelist noortetööd. Ta on teeninud oma meeskonnaga Eesti noori juba alates 2013. aastast. Tema elu ja sõnum on innustanud siinseid inimesi palju ning andnud eestlastele julgust ja oskusi oma ühiskonda paremini teenida.

Liam on oma meeskonnaga rajanud Inglismaal uue koguduse “Flow Church”, mille visioon on treenida ja läkitada misjonäre ning meeskondi välja kõikidesse Euroopa riikidesse.

Allison koos abikaasa Justiniga on lastetööjuhid Ameerikas. Tema kireks on näha noori inimesi elamas Jumala antud kutsumises ning nende suurimaks rõõmuks on teenida koos ühtse perena.

Jumal on kasutanud Allisoni läbi misjonitöö juba noorest east alates. Kui ta 19-aastasena mööda Aafrikat, Indiat ja Lõuna-Ameerikat reisis, pööras Jumal ta elu heas mõttes pea peale. Peale oma reisimisi sai temast kohaliku koguduse misjonitööjuht. Lisaks juhib Allison kodukoolitusprogrammi „Classical Conversations“ („Klassikalised vestlused“). Allisoni ja ta abikaasat on õnnistatud nelja lapsega: Carlie (11), Jaz (9), Clay (8), and Finley (5).

MAKSMINE

Suvepäevade eest tuleb tasuda hiljemalt 25. juuniks
Eesti Kristliku Nelipühi Kiriku arveldusarvele
EE762200221006118704 (Swedbank).
Selgitusse märgi Suvepäevad (majutus/toitlustus) ja oma nimi.

  • Voodikoht hostelis (2- ja 3-kohalised toad oma duši ja WC-ga) – 79€ 
  • Voodikoht hostelis kuni 12-aastasele lapsele (2- ja 3-kohalised toad oma duši ja WC-ga) – 45€
  • Voodikoht järvemaja dušiga toas – 75€ – VÄLJA MÜÜDUD!
  • Voodikoht järvemaja dušita toas (korralikud dušid ja WCd koridoris) – 65€
  • Peremaja  (NB! Ainult lastega peredele miinimum al 3-st lapsest) – 120€  – VÄLJA MÜÜDUD!
  • Tuba villas – 400€  – VÄLJA MÜÜDUD!
  • Telk ja autokaravan – 25€

Toitlustus ühele inimesele 45 € (8 söögikorda)

Toitlustus ühele lapsele 23 € (8 söögikorda)

Valikus tava- või taimetoit

Info tulekul

KONTAKT

Anne-Ly Raukas
EKNK juhiabi
Mobiil: +372 5663 3110
E-mail eknk@eknk.ee

Lisaküsimused

15 + 13 =

Pin It on Pinterest

Share This