10-13 juuli Käsmus, Lainela Puhkekülas

ÜLDINE TUTVUSTUS

Elame täna maailmas, mis muutub üha kirjumaks: erinevad rahvused, erinevad põlvkonnad, erinevad elustiilid, erinevad väljendusviisid. Kuidas meie Jumala rahvana saame selle keskel toimida ühtse tugeva jõuna edastades jõuliselt pääste sõnumit? Jumal on kõnelemas prohvetlikult, et täna on aeg emmata üksteise erinevusi, mitte töötada eraldi. See on aeg näha teises usklikus venda ja õde, mitte konkurenti – me oleme kõik ühe pere lapsed, koos oleme tugevad, sest me vajame üksteist ja nii saame üles ehitatud. “Temas on kogu ihu liidetud kokku ja hoitakse koos kõigi üksteist toetavate liikmete abil, nii nagu on iga üksikliikme ülesanne. Sel viisil saab ihu kasvujõu iseenese ülesehitamiseks armastuses.” Efeslaste 4:16.

Inimeste elutempo meie põlvkonnas on kiirem kui kunagi varem. On uskumatu kui palju suudavad inimesed oma nädalasse ettevõtmisi planeerida. Kui heita kaine ja aus pilk oma tegevustesse nii isiklikus kui koguduse plaanis, siis kui palju on neid tegevusi, mis kannavad vilja igaviku perspektiivis? Jeesuse igatsus on, et igaühe elutöö kannaks vilja ja et see jääks, “…mina olen valinud teid ja olen seadnud teid, et te läheksite ja kannaksite vilja ja et teie vili jääks.” Johannese 15:16

EKNK Suvepäevade 2017 eesmärgiks on julgustada sind ja sinu kogudust ehitada ühtsust omavahel ja oma kogukonnaga, ning õhutada sind ja su kogudust prioriteete selliselt seadma, et kogu tegevusel oleks vili, ja et see vili jääks.

TÖÖTOAD

Info tulekul.

SPORDITEGEVUSED

Kindlasti tuleb taas traditsiooniline võrkpalliturniir, et välja selgitada kelle kätte läheb eelmisel aastal Lootuse Külla läinud võidukarikas!

Lisaks toimuvad põnevad sportmängud ja lõbusad seltskonnamängud.

LASTEPROGRAMM

Sel aastal toimub lastele täismahus põnev lasteprgramm terve laagri vältel. Külas on Ameerikast pastor Jamie Doyle koos terve meeskonnaga.

Registreeri kindlasti oma lapsed!

TEENUSED

Healing rooms – See töö on kristlike koguduste ühine töö, kus eri koguduste kristlased palvetavad 2-3 liikmelistes gruppides palvekliinikusse tulnud inimese vajaduste pärast. Üldisemad palvevajadused on füüsilise või psüühilise tervenemise või sisemise tugevnemise pärast. Suvepäevadel on kõigil võimalik oma palvevajadusega tulla ja saada teenitud.

Pastoraalnõustamine – Anname nõu ja psühholoogilist tuge erinevatele vanusegruppidele – kõigile, kellel on muresid ja probleeme – abielus, koolis, perekonnas, suhetes, sotsiaalsfääris, ettevõtluses jne.

Coaching – See on mentorluse vorm, mille keskmes on indiviidile fokusseerimine, tema toetamine ja talle väljakutsete esitamine, et tal tekiks selgem arusaam oma eesmärkidest, et ta saavutaks oma potentsiaali ja liiguks edasi kõrgema efektiivsus- ja rahuldustaseme poole. See aitab inimesel saavutada erakordseid tulemusi nii elus, tööl, äris kui ka organisatsioonides. Coaching ei ole nõu andmine ega õpetamine.

SAUN

Teisipäeva õhtul peale jumalateenistust on naistel ja meestel eraldi võimalik minna sauna.

RISTIMINE

Neljapäeval enne hommikust jumalateenistust toimub ristimine. Kui soovid saada ristitud, anna sellest teada oma koguduse pastorile. Suvepäevade kolmapäevasel päeval toimub ka ristimisklass.

JUMALATEENISTUSED

Hommikuti ja õhtuti toimuvad inspireerivad jumalateenistused. Jumalateenistustel kõnelevad väliskülalised Michael McNamee (Belgia) ja Kenn Parker (Kanada), samuti ka meie enda EKNK pastorid. Kolmapäeva õhtul toimub ülistus- ja palveteenistus.

Peale õhtuseid teenistusi on võimalik veel saunas käia, lauamänge mängida ning nautida üksteise seltskonda lõkke ümber.

Õhtustele teenistustele on vaba sissepääs kõigile, kes tulevad kohale ainult õhtuks.

KAVA

15.00-16.00 Registreerimine
16.00-17.00 Töötoad
17.30-18.30 Õhtusöök
19.00-21.00 Õhtune jumalateenistus (Michael McNamee)

08:30-09:30 Hommikusöök
10.00-11.30 Hommikune jumalateenistus (Michael McNamee)
11.30-12.30 Vaba aeg/nõustamine/coaching
12.30-13.30 Lõunasöök
13.30 Vaba aeg/Palvekliinik
14.00 Spordi- ja meeskonnamängud / VÕRKPALL!
15.30 Töötoad
17.30-18.30 Õhtusöök
19.00-21.00 Õhtune jumalateenistus (Kenn Parker)
21.30 Saun! Lõkkeõhtu VABA LAVAGA! Kabelis lauamängud!

08:30-09:30 Hommikusöök
10.00-11.30 Hommikune jumalateenistus (Kenn Parker)
11.30-12.30 Vaba aeg/nõustamine/coaching
12.30-13.30 Lõunasöök
13.30 Vaba aeg/Palvekliinik
14.00 Spordi- ja meeskonnamängud / VÕRKPALL!
15.30 Töötoad
17.30-18.30 Õhtusöök
19.00-21.00 Ülistusõhtu “Kes jääb minusse!”

08.30-09.30 Hommikusöök
09.30
10.00 Ristimine
10.00-11.30 Hommikune jumalateenistus (Alur Õunpuu)
12.00 Lõpetamine

 

KÜLALISED

Michael McNamee sündis Belfastis, Põhja-Iirimaal ja sai päästetud läbi ühe tüdruku tunnistuse, kellest hiljem sai tema abikaasa.
Michael on olnud Assemblies of God (AOG) misjonär 30 aastat ja ta on Euroopa võtmelinnade koguduste rajamise ülevaataja.
Samuti on ta humanitaarorganisatsiooni, Convoy of Hope Europe president ja osaleb Euroopa Masters Commissioni juhtimises.
Tema naine Beryl teenib Euroopa poliitilisi juhte ja on “Intercession Interlink” asutaja. See on palveteenistus, mis hõlmab sadu ja tuhandeid inimesi, kes palvetavad ärkamise eest Euroopas.
Neil on kaks tütart ja kaks lapselast.

Michael McNamee was born in Belfast, Northern Ireland and was converted through the testimony of the girl who later became his wife.
Michael has been a missionary with the American Assemblies of God for 30 years. He is overseeing church plants in key cities of Europe. Also, he is the President of Convoy of Hope Europe, a humanitarian organization. As well, Michael gives leadership to Masters Commission in Europe.
His wife Beryl has a ministry to European political leaders and is the founder of “Intercession Interlink,” a prayer ministry which involves hundreds of thousands of people praying for revival in Europe.
They have two daughters and two grandsons.

Info tulekul.
Jamie Doyle on igas vanuses publikule mõju avaldanud lõbusa ja põneva teenistusega ning pere meelelahutusega üle 20. aasta.
Teismelisena esines ta palju kirikutes, päevahoidudes ja igal pool, kus toimus mõni kogukonna üritus. Sellest ajast saati on ta reisinud ja teeninud laagrites, kogudustes, kogukonna üritustel ja isegi televisioonis. Reisid on viinud teda igale poole Ameerikas ja üle maailma.
Esinejana kasutab Jamie illusioone, žongleerimist, kõhurääkimist, hüpiknukke, muusikat ja nalja, et teenida tuhandeid lapsi igal aastal.
Ilmeka kõnelejana on ta Ameerikas ja mujal koolitanud lasteteenistuse juhte sellistel teemadel nagu lasteteenistus, evangeeliumi illusioonid, efektiivne kommunikatsioon ja esitlus tehnika lastele.
Doyle pere on teeninud koguduses erinevates rollides. Hetkel on Jamie Lafayettes First Assembly Community Ministries lasteteenistuse pastor. Vaata rohkem Jamie kohta tema blogist: http://JamieDoyle.com

 

Jamie Doyle has been impacting audiences of all ages with fun and exciting ministry and family entertainment for over 20 years.
As a teen, he kept himself busy performing in churches, schools daycares and anywhere there was a community event. Since then he has traveled and ministered at camps, churches, community events, and on even on television. His travels have brought him all over the United States as well as special engagements around the world.
As a presenter, Jamie uses illusion, juggling, ventriloquism, puppetry, music and comedy to minister to thousands of children each year.
As a featured lecturer, he has been all over the USA as well as internationally, training children’s ministry leaders on the topics of: children’s ministry, gospel illusion, object lessons and effective communication and presentation techniques to children.
The Doyle family have served in a variety of church settings. Jamie currently serves as the Pastor of Children’s Ministries at First Assembly Community Ministries in Lafayette, Indiana. You can find Jamie over at his blog: http://JamieDoyle.com

REGISTREERIMINE

Info tulekul.

Info tulekul.

Info tulekul.

10.07 Õhtusöök
Kauboi kartul, paneeritud kala, kaste, toorsalat, leib | kamavaht marjadega | vesi sidruniga

11.07 Hommikusöök
Rootsilaud: Puder, vorsti- ja singilõigud, juust, pasteet, keedumuna, puuviljasalat, toorsalat juurviljadest, leib, sai, kohv, piim, maitsevesi, hommikuhelbed

11.07 Lõunasöök
Kana-nuudlisupp, leib | puuviljasalat vahukoorega

11.07 Õhtusöök
Risoto hakkliha ja aedviljadega, toorsalat, külm kaste, leib | jogurti smuuti | vesi sidruniga

12.07 Hommikusöök
Rootsilaud: Puder, vorsti- ja singilõigud, juust, pasteet, keedumuna, puuviljasalat, toorsalat juurviljadest, leib, sai, kohv, piim, maitsevesi, hommikuhelbed

12.07 Lõunasöök
Värskekapsasupp, leib | kohupiimavaht keedisega

12.07 Õhtusöök
Kodune kotlett, kartulipüree, soe kaste, toorsalat, leib | puuvili | vesi sidruniga

13.07 Hommikusöök
Kaerahelbepuder moos/või | erinevad võileivad | kohv/tee

KONTAKT

Suvepäevadele registreerumine toimub kohaliku koguduse kaudu!

Kui soovid kaasa aidata suvepäevade korraldamisel või sul on tekkinud muud korralduslikud küsimused:

Marilin Kukk

EKNK juhiabi

Mobiil: +372 5663 3110

E-mail eknk@eknk.ee

Lisaküsimused

11 + 7 =

Pin It on Pinterest

Share This