08.-11. JUULI 2019 TÄPSEM INFO PEAGI TULEKUL!

ÜLDINE TUTVUSTUS

 

TÖÖTOAD
SPORDITEGEVUSED

Kindlasti tuleb taas traditsiooniline võrkpalliturniir, et välja selgitada kelle kätte läheb selle aasta võidukarikas!

Lisaks toimuvad põnevad sportmängud ja lõbusad seltskonnamängud.

LASTEPROGRAMM
TEENUSED

Healing rooms – See töö on kristlike koguduste ühine töö, kus eri koguduste kristlased palvetavad 2-3 liikmelistes gruppides palvekliinikusse tulnud inimese vajaduste pärast. Üldisemad palvevajadused on füüsilise või psüühilise tervenemise või sisemise tugevnemise pärast. Suvepäevadel on kõigil võimalik oma palvevajadusega tulla ja saada teenitud.

Pastoraalnõustamine – Anname nõu ja psühholoogilist tuge erinevatele vanusegruppidele – kõigile, kellel on muresid ja probleeme – abielus, koolis, perekonnas, suhetes, sotsiaalsfääris, ettevõtluses jne.

Coaching – See on mentorluse vorm, mille keskmes on indiviidile fokusseerimine, tema toetamine ja talle väljakutsete esitamine, et tal tekiks selgem arusaam oma eesmärkidest, et ta saavutaks oma potentsiaali ja liiguks edasi kõrgema efektiivsus- ja rahuldustaseme poole. See aitab inimesel saavutada erakordseid tulemusi nii elus, tööl, äris kui ka organisatsioonides. Coaching ei ole nõu andmine ega õpetamine.

SAUN
RISTIMINE

Neljapäevasel jumalateenistusel toimub juba tavaks saanud ristimine! Kui sina soovid saada ristitud EKNK Suvepäevadel võta kindlasti ühendust oma pastoriga. Ristimisklass toimub Suvepäevade kolmapäevasel päeval. Täpsem info koha peal.

JUMALATEENISTUSED

Hommikuti ja õhtuti toimuvad inspireerivad ja ülesehitavad jumalateenistused.

Õhtused jumalateenistused on avatud kõigile inimestele. Seal võtame aega, et palvetada tervenemiste, vabanemiste ja muutuste eest inimeste elus, mistõttu on sinna oodatud ka usuvõõrad inimesed. Kutsu kaasa oma tuttav sõber või töökaaslane.

Peale õhtuseid teenistusi on võimalik veel saunas käia, lauamänge mängida ning nautida üksteise seltskonda lõkke ümber.

Õhtustele teenistustele on vaba sissepääs kõigile, kes tulevad kohale ainult õhtuks.

PALVETEEMAD
  • Et laagri jumalateenistused, töötoad, nõustamised, jms oleksid täis võidmist, mis tooks esile vabanemised hirmudest, kõiksugused imed ja tervenemised ja julgustuse inimestele elada välja ulatuvat elustiili.
  • Et tänavaaktsioon “laagrist välja” oleks Püha Vaimu poolt juhitud, laagrilised jõuaksid õigete inimesteni, julgeksid evangeliseerida ning saaksid elumuutva kogemuse välja astumisest.
  • Et lapsed lastelaagris saaksid täis Püha Vaimu ja hakkavad õppima kasutama vaimuandeid.
  • Et Eesti kogudused suunavad oma fookuse evangelismile ja üleloomulikkusele.

KAVA

15:00-16:00 Registreerimine 16:00-17:00 Töötoad 

08:30-09:30 Hommikusöök 10:00-11:30 Hommikune jumalateenistus 

08:30-09:30 Hommikusöök 10:00-13:00 Hommikune jumalateenistus 

08:30-09:30 Hommikusöök 09:3010:00 Ristimine 10:00-11:30 Hommikune jumalateenistus (Alur Õunpuu) 12:00 Lõpetamine

KÜLALISKÕNELEJAD

Sola Osinoiki on HR Tehnoloogia spetsialist, kes näeb ennast oma töövaldkonnas apostlina. Tema süda põleb, et Jumal saaks ilmutatud maa peal. Ta teenib koguduse vanemana ja usaldusisikuna oma kohalikus koguduses Kerith Community Church Inglismaal. Ta on ka autor. Samuti on ta palju reisinud üle maailma tehes koostööd kohalike koguduste ja ettevõtetega ning tema visiooniks on varustada kristlasi ja kasvatada juhte.


Sola Osinoiki
is a HR Technology professional who sees himself as an apostle in the marketplace. He is passionate about seeing God revealed and manifested in the earth. He serves as an Elder and Trustee in his local church Kerith Community Church in the UK. He is a published author. He has travelled extensively around the world working with local churches and businesses with a vision to empower believers and raise leaders.

LASTELAAGRI PEAKÕNELEJA

Shawna Barnes sai päästetud ja kutsumuse Jumalariigi töösse juba lapsena. Shawna usub, et koguduse üks olulisemaid ülesandeid on jõuda tänapäeva lasteni. Shawnal on bakalaureusekraad Piibliõppes ja misjonitöös ning 15 aastat töökogemust teenides lastepastorina. Hetkel teenib Shawna lastepastorina EKNK Fookus Koguduses Tallinnas.

 

Shawna Barnes was saved and called into the ministry as a child herself, Shawna believes that reaching today’s children is one of the most important functions of the church. She has a bachelors degree in Biblical Studies and Missions, and 15 years of experience serving as a Children’s Pastor. She is currently serving as Children’s Pastor at Focus Church in Tallinn.

 

Keith Wheeler pühendas oma elu Jeesusele 1982. aastal. 1985. aasta Suurel Reedel alustas Keith Tulsas (Oklahoma, USA) umbes 3 meetri suuruse risti kandmist. Tänaseks on Keith kõndinud umbes 38 624 kilomeetrit läbi 175 riigi kõigil seitsmel mandril. Keith on kandnud risti kohtades nagu: Tiibet, Iraan, Iraak, Hiina ja isegi Antarktika. Ta on kõndinud läbi Kesk-Ida, Põhja-Aafrika ja paljude Raudse eesriide riikide. Keith on kandnud risti ka läbi mitmete riikide, kus on toimunud sõjad nagu: Liibüa, Bosnia, Rwanda, Tšetšeeni piirkond ning Petlemm. Nendel aegadel on ta mitmeid kordi vahistatud (mitte kuritegude eest) ja isegi vangi pandud. Üks kord taheti teda isegi maha lasta ja teine kord jälle jäeti ta peale läbipeksmist surema. Keith tundis Jumala kõnetamas: “Sinu jaoks ei ole rist protesti sümbol, vaid sümbol leppimisest. Ma soovin, et oleksid rahu palverändur ja Minu armastuse sõnumitooja”.

Keith Wheeler committed his life to follow Jesus in 1982. In 1985 on Good Friday in Tulsa, Oklahoma, USA he began carrying a 12-foot wooden cross. He has now walked with the cross over 24,000 miles, through more than 175 countries on all seven continents.
Keith has carried the cross through places such as Tibet, Iran, Iraq, China and even, Antarctica. He has walked through the Middle East, North Africa and many former Iron Curtain countries before the political changes. Keith has carried the cross through many nations at war such as Libya, Bosnia, Rwanda, the Chechen region and Bethlehem. During this time he has been arrested many times (none for crimes) and even jailed. Once, Keith was even taken before a firing squad to be shot; and yet another time he was beaten and left for dead. Keith felt God’s call, “For you, the cross is never to be a symbol of protest but a symbol of reconciliation; I want you to be a ‘pilgrim of peace’ and a messenger of My love.”

 

Joe Weser on sündinud ja kasvanud Massachusetts, USA-s. Peale keskkooli kutsus Jumal teda teenistustöösse ning Valley Forge ülikooli (Bible College), kus ta kohtas oma abikaasat Angelat. Neil on kolm last: Domenic (19), Maya (16) ja Anthony (13). Alates 1990. aastast on Joe teenistustöö olnud noored Massachusettis, West Virginias, Ohios. 2010. aastal tundsid Joe ja tema abikaasa kutset ulatuda välja misjonäridena kolledži noorteni läbi Chi Alfa. See on juba kolmas kord, kui Joe toob õpilasi Eestisse teenima.

 

Joe Weser was born and raised in Massachusetts, USA. After high school, God called him into the ministry and to the University of Valley Forge [Bible College] where Joe met his wife, Angela. They have three children: Domenic (19), Maya (16) and Anthony (13). Since 1990, Joe has been ministering to youth in Massachusetts, West Virginia and Ohio. In 2010 Joe and his wife felt the call to reach out to college students on the secular campus through Chi Alpha as missionaries. This will be Joe’s 3rd time bringing students to Estonia to minister.

 

MAKSMINE

Suvepäevade eest tuleb tasuda hiljemalt 25. juuniks
Eesti Kristliku Nelipühi Kiriku arveldusarvele
EE762200221006118704 (Swedbank).
Selgitusse märgi Suvepäevad (majutus/toitlustus) ja oma nimi.

Majutus “retro” toas (maja nr 2,3,7)   RETRO TOAD VÄLJA MÜÜDUD!             Voodikoht täiskasvanule: 40 € (3 ööd) Voodikoht lapsele 7-14 a: 20 € (3 ööd) Lapsed 0-6 a: tasuta! “Retro” majades asuvad ühiskasutatavad wc- ja duširuumid koridoris. Lisaks on majas nr. 7 ühiskasutatav köök. Majutus renoveeritud toas (maja nr 4,5)   RENOVEERITUD TOAD VÄLJA MÜÜDUD! Voodikoht täiskasvanule: 55 € (3 ööd) Voodikoht lapsele 7-14 a: 25 € (3 ööd) Lapsed 0-6 a: tasuta! Renoveeritud majades asuvad ühiskasutatavad wc- ja duširuumid koridoris. Toad, wc- ja duširuumid on saanud värskenduse ja uue mööbli. Majutus uues toas (maja nr 1,6)   UUED TOAD VÄLJA MÜÜDUD! Voodikoht täiskasvanule: 90 € (3 ööd) Uues majas lapsele 7-14 a. soodustust ei ole! Voodikoht 90 € (3 ööd) Lapsed 0-6 a: tasuta ainult ilma voodikohata! Võimalik kaasa võtta endal madrats, beebi matkavoodi vms. Uutes majades on igas toas wc ja dušinurk. Kõik toad on invatoad. Telkimine/Karavan Ühe telgi hind on 25  olenemata telgi suurusest ja ööbivate inimeste arvust.   

Toitlustus ühele inimesele– 44 € (8 söögikorda) 

NB! Tellida on võimalik ainult kõik söögikorrad koos.

NB! Lainela Puhkekülas on avatud ka kohvik, kus saab endale meelepärast snäkki, jäätist ja jooki osta!

MENÜÜ (BUFFEE)

09.07 ÕHTUSÖÖK
Kanafilee paprika kastmes 100g
Wokitud köögiviljad TT/Vegan 150g
Praetud kartul aiarohelisega TT/Vegan 150g
Salativalik: Värske kurgi salat hapukoorega TT 50g
Leiva- ja kuklivalik: Valik leiva- ja saiakukleid, või
Dessert – Karamelline õuna-vaniljekreemi krõbedik
Joogivalik: Kohv /Termosetee, piim, allikavesi
(pruunsuhkur, mesi, sidrun)

10.07 HOMMIKUSÖÖK
Kaerahelbepuder, moos, TT/Vegan 300g
Munapuder peekoni ja kirsstomatitega (peekon serveeritakse eraldi)
Värviliste kirsstomatite salat TT/Vegan 40g
Magusad Taani saiakesed 20g
Leiva- ja kuklivalik: Valik kukleid, röstsai, või
Joogivalik: Kohv/Termostee, piim, allikavesi
(pruunsuhkur, mesi, sidrun)

10.07 LÕUNASÖÖK
Praetud kodused kotletid
Koorekaste
Porgandikotletid TT/Vegan 150g
Koorekaste
Aurutatud kartul TT/Vegan 150g
Salativalik: Ribastatud porgandi salat apelsini kastmega TT/Vegan 50g
Leiva- ja kuklivalik: Valik leiva- ja saiakukleid, või
Dessert – Kohupiimakook marjakastmega
Joogivalik: Kohv/Termosetee, piim, allikavesi
(pruunsuhkur, mesi, sidrun)

10.07 ÕHTUSÖÖK
Pikkpoiss 100g
Valge kaste
Soe vahemerepärane köögiviljasalat maheda tšillikastme ja ürtidega TT/Vegan 150g
Gratineeritud kartulikreem TT/Vegan 150g
Salativalik: Lehtsalati valik tomati ja kurgiga TT/Vegan 50g
Leiva- ja kuklivalik: Valik leiva- ja saiakukleid, või
Dessert – Kamakreem marja kastmega
Joogivalik: Kohv/Termosetee, piim, allikavesi
(pruunsuhkur, mesi, sidrun)

11.07 HOMMIKUSÖÖK
Talupoja omlett (maasuitsusink serveeritakse eraldi) 300g
Lehtsalati valik redisega ja röstitud seemnetega
Riisihelbepuder kuivatatud kirssidega 300g
Moos, TT/Vegan
Kaneelisaiake
Leiva- ja kuklivalik: Valik kukleid, röstsai, või
Joogivalik: Kohv/Termosetee, piim, allikavesi
(pruunsuhkur, mesi, sidrun)

11.07 LÕUNASÖÖK
Kalkuni riisiroog 400g
Riisiroog aedviljadega TT/Vegan
Salativalik: Punase ja valge kapsa salat vürtsköömne ja mee vinegretiga 50g
Leiva- ja kuklivalik: Valik leiva- ja saiakukleid, või
Dessert – Mustikamuffin
Joogivalik: Kohv/Termosetee, piim, allikavesi
(pruunsuhkur, mesi, sidrun)

11.07 ÕHTUSÖÖK
Klassikaline lasanje 400g
Köögivilja lasanje TT/Vegan
Salativalik: Coleslow salat 50g
Leiva- ja kuklivalik: Valik leiva- ja saiakukleid, või
Joogivalik: Kohv/Termosetee, piim, allikavesi
(pruunsuhkur, mesi, sidrun)

12.07 HOMMIKUSÖÖK
Kaerahelbepuder, moos TT/Vegan 300g
Munapuder peekoni ja kirsstomatitega (peekon serveeritakse eraldi)
Värviliste kirsstomatite salat TT/Vegan 40g
Röstitud müsli TT/Vegan 50g
Jogurt, piim (mandlipiim)
Leiva- ja kuklivalik: Valik kukleid, röstsai, või
Joogivalik: Kohv/Termosetee, piim, allikavesi
(pruunsuhkur, mesi, sidrun)

KONTAKT

Anne-Ly Raukas
EKNK juhiabi
Mobiil: +372 5663 3110
E-mail eknk@eknk.ee

Lisaküsimused

6 + 6 =

Pin It on Pinterest

Share This