Eesti Kristlik Nelipühi Kirik

Toimus Terminali Konverents 2018 “Läkitus”

5. november 2018 | Uudised, Videoarhiiv

19-20 oktoober 2018 toimus EKNK Toompea Koguduse noorteteenistuse korraldusel Tallinnas, Toompea 3 noorte kristlik suursündmus Terminali konverents 2018 “Läkitus”. Konverentsi eesmärgiks on näha Tallinna linnas muudetud elusid ja varustada kristlasi üle Eesti, et võita oma kogukond Jeesusele.

Konverentsilt käis läbi üle 400. noore. Laupäevase konverentsi sessioonid olid väga ülesehitavad ning noored said pärastlõunal tänavatel inimestega rääkida Jumalast ja palvetada nende eest. Mitmetega olid sügavad vestlused, võimsad palved ja mitmed tulid õhtustele teenistustele.

Konverentsiõhtute tunnistused olid võimsad ning kõnetasid sadu noori ja üle kümne noore andis oma elu Jumalale. Sündis palju imelisi tervenemisi, kus eneselõikamise armid kadusid imeliselt, hingamisraskustega noor sai terveks ja palju teisi tervenemisi. Murtud sai enesetapumõtete vaimsus ligi sajal noorel ning nõidumise teemadega seotud inimesed leidsid vabaduse ja kurjad vaimud lahkusid.

Paljud kristlastest noored said innustust ja tuld täis elada julget ja väljaulatuvat elustiili, mis viis neid järgnevatel päevadel tänavatele kuulutama evangeeliumi ja nähes inimesi saamas päästetud. Konverents sisaldas endas apostlite tegude aegset ärkamise õhustikku, kogudus sai varustatud ja läkitatud nagu seda tegi ka Jeesus oma läkituses: Markuse 16:17-18 “Kuid uskujaid saadavad sellised tunnustähed: minu nimel ajavad nad välja kurje vaime, räägivad uusi keeli, tõstavad paljaste kätega üles mürkmadusid ning kui nad jooksid midagi surmavat, ei kahjustaks see neid; haiged, kellele nad panevad käed peale, saavad terveks.”

Täname kõiki, kes panustasid oma aega, finantse ja palveid selle ürituse toimumisse. Elud on igaveseks saanud mõjutatud ja muudetud tänu teile!

Meie plaan ja süda on seda visiooni edasi kanda kuniks me näeme laialdast ärkamist üle Eesti. Kutsun sind osalema juba järgmisel aastal toimuval Terminali konverentsil 2019, mis toimub 18-19 oktoober Tallinnas, Telliskivi loomelinnakus, Vaba Lava teatrikeskuses. Kohtumiseni!

Terminali konverents 2018 Konverentsi avaõhtu – Liam Parker

Terminali konverents 2018
Sessioon 1
“Palve vägi”
Simona Andreas

Terminali konverents 2018
Sessioon 2
“Kuidas hoolitseda inimeste eest”
Maria Kams ja Jaan Lorens

Terminali konverents 2018
Sessioon 3
“Võit inimeste hirmu üle”
Dylan Long

Terminali konverents 2018
Õhtune teenistus – Dylan Long

Pin It on Pinterest

Share This