Eesti Kristlik Nelipühi Kirik

Taani piiblikooli grupp külastab Eestit

3. november 2022 | Uudised

31. oktoobril olid e-õhtukoolis külas Taani Mariageri Piiblikooli õpilased ja õpetaja Simon Linde. Simon õpetas teemal “Evangeelium kirjas roomlastele”. Õpilaste grupp, kus lisaks taanlastele on sakslane, soomlane, rwandalane ja meie endine NextStep Piiblikooli õpilane Rael, teenivad Eestis 27. oktoobrist 4. novembrini.
Enne e-õhtukooli tulekut külastasid Mariageri Piiblikooli õpilased ja Simon Linde Saaremaad. Kaasa teeniti Kuressaare Nelikaare koguduse pühapäevasel teenistusel, lastetunnis, kohvikus, TTT-l ja aidati kiriku koristamise ja küttepuude ladumisega. Samuti teenisid nad kaasa Kuressaare Siioni koguduses noorteõhtul, kus valmistasid maitsva Taani õhtusöögi, jagasid, kuidas olla juhitud Jumala poolt ja juhtisid noori ülistuses. Enne Taani minekut külastatakse ka Lootuse Küla.
3. novembril kohtusid EKNK keskuses Mariageri piiblikooli direktor Leif Petterson, EKNK kirikujuht Alur Õunpuug ning NextStep Piiblikooli direktor Rodney Corcoran ja endine direktor Simon Graft. Vesteldi olulistel teemadel ning arutleti kahe kooli väärtuste ja tuleviku koostöö üle. Tõdeti, et usaldusliku suhte hoidmiseks tuleb aegajalt üksteist külastada nii õpilastega kui ka õpetajatega.

Pin It on Pinterest

Share This