Eesti Kristlik Nelipühi Kirik

PEF konverents Stockholmis

5. september 2022 | Uudised

PEF (Pentecostal European Fellowship) konverents „Wake up Europe“ toimus sellel aastal Stockholmis 31.08-2.09. EKNK-st sõitis konverentsile väike delegatsioon juhatusest koos noortejuhi ja sekretäriga.

PEF konverentsil kõlasid ajakohased sõnumid, mis olid nii julgustavad kui ka tõsised teemad, millest mööda vaadata ei saa. Sessioonide vahele mahutus veel mitmeid sisukaid töötubasid, kus räägiti Ukraina olukorrast, nende suhetest naaberriikidega ja abistamisvõimalustest, Balkanimaade väljakutsetest ning immigrantide kogudustest üle Euroopa, ida ja lääne kristliku teoloogia erinevustest. Noortejuhtidele toimusid eraldi töötoad.

PEF aastakoosolekul valiti uueks PEF presidendiks Marek Kaminski Poolast. Asepresidendiks Friedhelm Holthuis Saksamaalt. Sekretäriks sai Victor Pavlovski Moldovast ja finantsjuhiks Dirk Glaser Saksamaalt. Valiti ka regionaalsed juhid. Põhja-Euroopa juhtideks said Oystein Gjerme Norrast ja Nikolai Grib Lätist.

EKNK delegatsioon külastas reisi ajal ka EKNK Stockholmi Eesti koguduse ruume ja kohtus Maive Aksbergiga, kes ustavalt teenib sealset kogukonda.

PEF juhid: (vasakult: Dirk Glaser, Friedhelm Holthuis, Marek Kaminski, Victor Pavlovski)

Pin It on Pinterest

Share This