Eesti Kristlik Nelipühi Kirik

Lastetöö seminar

27. september 2022 | EKNK lapsed, Uudised

MIS SAAB MEIE LASTEST?!

Kelle ülesanne on oma usku järgnevale põlvkonnale edasi anda?

Kuidas seda teha?

Kust peaks noor saama usu pärandi?

Kas lapse vaimulik kasvatamine on usu peale surumine?

Miks lapsed ja noored Jumala juurest lahkuvad?

Enamus kristlastest lapsevanematest usub, et neil on esmane roll oma laste vaimulikul kasvatamisel. Kuid kuidas me seda tegelikult teeme?

Neil teemadel
toimub 1. oktoobril kell 9.30-17.00
Lihulas, Jaama 16 Lihula Nelipühi koguduses

SEMINAR

kuhu on oodatud kõik, kel lapsed ja noored südames

lapsevanemad, koguduse töötegijad, pastorid…

Kuulame sisukaid sessioone, kuid võtame aega ka Jumala otsimiseks ja palveks,

  et Jumal ise süütaks meie sees uue tule nägemaks uut põlvkonda nii,

nagu Tema seda näeb!

 

„Kui me ei kanna hoolt kasvava põlvkonna eest,

kestab käesolev usuline ärkamine vaid ühe inimea.

Wesley

Peakõneleja on IZABELLA SZAFRANIEC,

KIMI (Kids In Ministry International) Poola direktor

 

Osavõtutasu 10.-, tasumine kohapeal sularahas. Osavõtutasu sisaldab kohvipausi ja lõunasööki.

Registreerimine ja lisainfo: maret.pold@gmail.com , 56633201

 

 

Täpsem info kõneleja kohta:

Izabella Szafraniec on pärit Poolast ning ta on Jumala laps alates 1988.aasta oktoobrikuust.

Izabella abiellus 21-aastaselt ning neil on abikaasa Jaroslawiga kolm last (17-,19- ja 23-aastane). Talle meeldib veeta aega koos oma abikaasaga ja nii nagu paljudele teistelegi, kes elavad selle üsna jaheda Baltimere ääres, ujuda soojas meres.

Misjonärina on külastanud 16 erinevat riiki, et õpetada lastetöölisi, juhtinud laste- ja täiskasvanute teenistusi, kuulutanud Jumala Sõna ja evangeliseerinud, andes edasi julgustussõna ning andnud ennast täielikul Püha Vaimu juhtimise alla, et Jumal saaks tema kaudu edasi anda seda, mida Tema soovib. Jumal on kasutanud teda inimeste tervendamiseks ning vabastamiseks. Izabella on aastatel 2020-2022 aktiivselt toetanud finantsiliselt ka Rwanda riiki ning abistanud erinevaid raskes seisus olevaid arengumaid, hankides sealsetele inimestele Piibleid.

Izabella on kõnelenud pastorite konverentsidel mitmes riigis, sealhulgas USA-s ja Indoneesias ning ta on ordineeritud vaimulik KBWCH Poolas (Poola karismaatiline kirik, mis kuulub Euroopa Evangeelsesse allianssi).

2018 tundis Izabella kutset õppida 4 aastat teoloogiat Wroclawi Evangeelses Teoloogilises koolis, millega ta on nüüdseks lõpusirgel ning ootab lõputöö kaitsmist.

Tema igatsuseks ja kireks on otsida Jumalat ja teenida Teda kogu südame, meele ja jõuga. Ta rõõmustab, kui näeb inimesi Jumalale põlemas ning käimas oma kutsumuses see kehtib nii laste kui täiskasvanute kohta!

1996 rääkis Issand talle nägemuses, et Ta tahab puudutada erilisel viisil järgmise põlvkonna lapsi ja noori ning see saab mõjutama kogu kirikut. 11 aastat hiljem kohtus ta Becky Fischeri ja Pamela Ayres´iga, kes rääkisid täpselt seda, mida Jumal oli Izabella südamesse pannud. 2007.aastast teeb ta koostööd Kids In Ministry International-iga, reisides ja treenides lastetöölisi koos Pamela Ayres´iga. 2008.aastal kutsuti teda Hollandisse, kust ta sai omakorda kutse teenida erinevates maailma paikades. Tema esimene misjonireis oli 2008.aastal Ukrainasse, Luganskisse, millele on alates 2014.aastast järgnenud käigud teistesse Euroopa riikidesse. Samuti teeb ta aktiivset koostööd Poola Nelipühi kogudustega.

Alates 2014. aastast teenib Izabella Poola KIMI direktorina, treenib lastetöötajaid ning varustab oma andidega kogudust elama Jumala ligiolus ning tooma muutusi ja mõju järgmisele põlvkonnale. Izabella armastab Jeesust ülistada ning tema kireks on tuua lapsi Jumala ligiollu. Talle toob suurt rõõmu näha Jumala väe läbi elusid muutumas.

Eestit külastab Izabella Szafraniec esmakordselt.

Pin It on Pinterest

Share This