Eesti Kristlik Nelipühi Kirik

Tere tulemast!

Koostöös Eesti Metodisti Kiriku, Valguse Tee Vabakoguduse ja Baptisti Liiduga, kutsume teid osalema 28. jaanuaril 2017 ühepäevasel konverentsil, kus kõnelevad David Wilkersoni poeg Gary Wilkerson ja maailma ühe suurima prantsusekeelse koguduse pastor Claude Houde.

Päev toimub kahes osas:

I

Teenistus avatud kõigile

kell 18:00 Tallinna Metodisti kirikus (Narva mnt. 51, Tallinn)
Osalemine on tasuta. Registreerimine ei ole vajalik.

I

Seminar pastoritele ja töötegijatele

kell 10:00-16:00, EKNK Toompea Keskuses (Toompea 3, Tallinn)
Osavõtutasu 5 € (sisaldab lõunat)

Vajalik registreerimine!

Osavõtutasu 5 € saab üle kanda Eesti Kristliku Nelipühi Kiriku arveldusarvele EE762200221006118704, selgitusse kirjutage oma nimi ja “seminar”

Seminar pastoritele ja töötegijatele

kell 10:00-16:00, EKNK Toompea Keskuses

Gary Wilkerson

Gary Wilkerson on rahvusvahelise misjoniorganisatsiooni World Challenge president, mille rajas tema isa, David Wilkerson. Ta on ka 2009. aastal alustatud Springs Church koguduse vanempastor ja rajaja. Ta on reisinud nii kodu- kui välismaal kõneledes konverentsidel ja osaledes riskantsetel misjonialgatustel nagu koguduste rajamine ning orbudekodu, kliinikute ja toiduprogrammide alustamine kõige vaesemate inimeste seas maailmas.

Gary ja ta abikaasal Kelly’l on neli last ja nad elavad Colorado Springsis, CO.

Claude Houde

Pastor Claude on Eglise Nouvelle Vie (New Life Church) koguduse rajaja ja vanempastor. See on üle 4000-liikmeline kogudus Montreali lõunarannikul Kanadas ja on üks suurimaid prantsusekeelseid kogudusi maailmas, rajades ka mitmeid uusi kogudusi prantslaste piirkondades. Ta on olnud teenistuses üle 35. aasta ja on Association chrétienne pour la francophonie (prantsuse k. kristlik ühendus) president ja Institut de théologie pour la francophonie (prantsuse k. Teoloogiline Instituut) juhatuse esimees, mis on täisakrediteeritud Piiblikool, koolitades välja sadu inimesi teenistuse tööks. Ta on nelja raamatu autor ning kirglik koguduste rajamise, halastuse, evangelismi ja uue generatsiooni pühendunud Kristuse järgijate ülesse kasvatamise suhtes.

Ta on 30 aastat olnud abielus Chantal’iga 30 ja elab Montreali lõunarannikul koos oma laste ja lastelastega.

Seminar pastoritele ja töötegijatele

kell 10:00-16:00, EKNK Toompea Keskuses

<iframe src="https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfWaPldXmpW73uqaOfdCz132uKdCx2r1LV6qNQ-n225hseUkQ/viewform?embedded=true" width="760" height="500" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0">Loading...</iframe>

Kontakt

Marilin Kukk
EKNK juhiabi
Mobiil: +372 5663 3110
E-mail eknk@eknk.ee

Lisaküsimused

5 + 13 =

Pin It on Pinterest

Share This