Eesti Kristlik Nelipühi Kirik

Pastorite ja töötegijate päev

9. november 2022 | Uudised

5. novembril toimus EKNK Pastorite ja töötegijate päev, kus käsitleti välismisjoni, koguduste arengu ning uue põlvkonna jüngerdamise teemasid.

Mõned mõtted: “tasuta olete saanud, tasuta andke,” “noored vajavad koguduses eeskujusid, kes ei ole läbi põlenud ja kurnatud,” “kui meie ei jõua noorteni enne kui maailm, siis maailm kujundab nende väärtused, “koguduse liikmetega ühiselt arutamine ja otsuste tegemine võib võtta aega ja tähendada oma tahtmisest loobumist, aga tulemuseks on motiveeritud ja ühtehoidev kogudus,” “osale oma piirkonna/kogukonna tegemistes, ole nähtav ja avatud,” “koguduse lapsed vajavad osa saada pastorlikust võidmisest ja meeste panus lastetöös on vajalik.”

Suur tänu NextStep Piiblikooli meeskonnale, kes aitasid korraldada kogu päeva nii, et iga pastor ja töötegija sai nautida inspireerivaid kõnesid, jagada oma mõtteid ning olla osaduses. Maitsva kohvi eest hoolitsesid Fookus koguduse liikmed ning huvitavaid vestluseid juhtisid pastor Anne-Ly Raukas ning diakon Arlis Liivrand. Harju Oru kohvik üllatas gruusiapärase lõunaga.

Pin It on Pinterest

Share This