NextStep Piiblikool saab uue direktori

31. märts 2021 | Pressiteade, Uudised

NextStep piiblikool saab uue direktori

 

SA EKNK Õppekeskus nõukogu valis Rodney Corcorani uueks NextStep piiblikooli direktoriks. Rodney Corcoran asub NextStep piiblikooli juhtima alates 1. juulist 2021. Piiblikooli senine direktor Simon Graf suundub EKNK Kuressaare Nelikaare koguduse pastoriks. Rodney Corcoran on olnud piiblikooli rajamise juures algusest peale, alates 2016. aastast, osaledes nii piiblikooli tegevjuhtkonnas kui samal ajal õpetades ning vastutades coaching’u suuna eest piiblikoolis. Hetkel juhib Rodney Corcoran EKNK pastori- ja diakonikooli. 

 

Rodney Corcoran on Pentecostal Assemblies of Canada misjonär Eestis alates 2000. aastast ja panustanud erinevates töölõikudes Eesti Kristlikus Nelipühi Kirikus. Eriti võib esile tuua tema panust noortetöös ja juhtide koolitamisel. Rodney Corcoran on aastaid panustanud Toompea koguduse tegevjuhtkonnas ja praegu töötab aktiivselt kaasa Fookus koguduses. Piiblikooli juhtimise ülevõtmine on Rodney jaoks uus kogemus. Ta ise on väga põnevil selle uue väljakutse üle: „Ma olen põnevil selle võimaluse pärast, mis mul on, et saan olla osa uue põlvkonna juhtide arendamisest EKNK-s. 2016. aastast saati on NextStep kõvasti tööd teinud selle kallal, et arendada õpilaste potentsiaali EKNK ja Eestimaa heaks. Ma juba ootan, et saaksin jätkata tööd õpilaste edasi arendamisega ja luua uusi strateegiaid koostöös EKNK-ga jõudmaks evangeeliumiga üle Eestimaa. EKNK aastapäeva eel on mu tähelepanu tuleviku juhtide arendamisel.”  

 

Piiblikooli senine direktor Simon Graf on kutsutud pastoriks EKNK Kuressaare Nelikaare kogudusse. Koos temaga lahkub piiblikooli tööst Krete Graf, senine piiblikooli assistent. Esialgu jäävad mõlemad SA juhatusse ning Simon Graf jätkab koolis külalisõpetajana. Nende sõnul: “Piiblikooli viis aastat on olnud unustamatu ja ainulaadne kogemus ning me oleme väga tänulikud selle võimaluse eest töötada nii paljude erinevate inimestega. Oleme väga tänulikud kõigile, kellega oleme seotud olnud.“

 

NextStep Piiblikool on SA EKNK Õppekeskuse juures tegutsev aastase õppekava alusel tegutsev õppeasutus. Piiblikooli rajasid Ago Lilleorg, Simon Graf ja Rodney Corcoran 2016. aastal. Kooli eesmärk on aidata õpilastel avastada nendele Jumala poolt antud potentsiaali. Kooli on tänaseks lõpetanud 27 õpilast, lisaks 34 õhtukooli õpilast. Hetkel osaleb õppetöös 8 õpilast ja 19 e-õhtukooli õpilast. Sisseastumine 2021/2022. õppeaastaks on avatud. Piiblikooli kodulehel www.piiblikool.ee on info ja avaldused nii piiblikooli päevases õppekavas kui ka e-õhtukoolis õppimise kohta.

Pin It on Pinterest

Share This