Eesti Kristlik Nelipühi Kirik

Misjonikalender 2019

7. detsember 2018 | Uudised

EKNK ja teised kirikud, kuuludes Eesti Evangeelse Allianssi misjonitoimkonda, annavad juba 9. aastat välja Misjonikalendrit.
Kalendris anname ülevaate Eesti misjonäridest ja misjoniorganisatsioonidest, keda on igal aastal olnud paarikümne ringis.

Misjonikalendris tutvustame iga kuu ühte või mitut Eestist välja läkitatud misjonäri, tema tegevusi, misjonimaad ja inimesi, keda ta teenib. Sellel aastal näitame pilte misjonimaa kohalikust kultuurist ja rahvariietes inimestest. Soovime luua visuaalset seost just kohalikele inimestele ainuomase ja iseloomuliku tegevuse ning riietusega. Lisaks on kalendri vahel lisalehena 18 erineva misjonimaa rahvuslikku toiduretsepti, kus meie misjonärid teenivad.

Misjonikalendri eesmärk on informeerida lugejaid sellest, keda ja kuhu on Eesti kogudused läkitanud misjonäriks. Tutvustada neid, nende igapäevatööd, juba saavutatud töövilju ning visiooni, mis on Jumalal edasi plaanis.

Misjonikalendrit saab osta koguduste raamatulettidest ning kristlikest raamatupoodidest. Juhul kui teie koguduses veel ei ole Misjonikalendrit, siis kindlasti tellige aadressil peep@eknk.ee või tel 5662 5835. Kalendri hulgihind (alates 10 tk) on 2.50 € ja jaehind 3 €.

Kogu müügist saadud tulu läheb misjonitöö toetuseks.

Soovime, et misjonikalendrid jõuaksid igasse Eestimaa kogudusse ja igasse peresse ning pakuksid seeläbi kristlastele võimalust olla kaasas ning toetada seda olulist ja tihti ka rasket tööd, mida need pühendunud ja kutsumusega inimesed teevad!

Pin It on Pinterest

Share This