Eesti Kristlik Nelipühi Kirik

Lastetöötajate laupäev Sakus 13. aprillil

23. aprill 2019 | Pressiteade, Uudised

13. aprillil 2019 toimus järjekordne EKNK koguduste lastetöötajate kokkusaamine, sedakorda EKNK Saku koguduses. Päikeseline kevadpäev algas ühise hommikukohvi ja Jumala ülistamisega, nagu juba tavaks saanud. Ennelõunal said lastetöötajad taas oma fookust teravdada – Maret Põld jagas põhjustest, miks on üldse oluline lastele evangeeliumi kuulutada. Lastetöötajad kuulsid kuuest erinevast põhjusest, miks on ülioluline Jumala päästesõnumit lastega jagada ning said julgustatud teadmisest, et laps võib uskuda samaväärselt täiskasvanuga. Selle sessiooni võib väga üldiselt kokku võtta tuntud evangelist Billy Sunday sõnadega: „Ainus viis suurte rahvahulkadeni jõudmiseks on alustada lastega.“

Pärast lõunat tutvusid õpetajad Lapsed Eestis ühenduse tegevusega. Lapsed Eestis ühendus esindab Eestis maailma suurimat lasteorganisatsiooni Child Evangelism Fellowship (CEF). Väärib märkimist, et ühendus Lapsed Eestis tähistab sel sügisel juba oma 50. tegevusaastat Eestis. Ühenduse juht Ülle Käärik tutvustas erinevaid ühenduse poolt välja antud materjale – õpetajatel on võimalik õpetada aastaid süstemaatiliselt koostatud uuendatud materjalide järgi lapsi igal nädalal ilma, et ükski tund korduks. Saadaval on eriprogrammid kirikupühadeks, hooaja ava- ja lõpupidudeks, suvelaagriteks, viie päeva ringideks jne – kõik põnevate lisaideede ning lapsesõbralike ja rõõmsavärviliste piltidega.

Ülle rääkis ka Lapsed Eestis ühenduse korraldatavatest erinevatest koolitustest, millest õpetajatel on võimalus osa võtta ning tegi kõigile osavõtjatele praktilise näidistunni ülestõusmispühade sõnumist „Kõige olulisem lugu“.

Suur rõõm oli kohtuda juba tuttavate õpetajatega, suur rõõm oli saada tuttavaks nendega, kes lastetöötajate kogunemist esmakordselt külastasid. Oli rõõmus ja rikastav päev kõigi lastetöötajate jaoks. Kui Jumal lubab, siis sügisel kohtume jälle.

Pin It on Pinterest

Share This