Eesti Kristlik Nelipühi Kirik

La-La päev 27.04.24

9. aprill 2024 | Uudised

Lastetöötajate Laupäev EKNK Elu koguduses 27.04.2024

Palun teatage oma tulekust hiljemalt 22.APRILLIKS (maret.pold@gmail.com), et teaksime arvestada toitlustusega.

Osalustasu 15 eurot. Maksa koha peal. Kui on küsimusi, helista +372 56633201


KAVA

9.30 Saabumine, tervituskohv ja pirukas / Morning coffee
10.00 Tervitus – Maret Põld; Ülistus / Welcome, worship
10.30 Lühike tutvustusring Kes oled? Kogemus lastetöös? / Short introdution
11.00 1. sessioon – Joy Headley:  Kuidas kodus ja kirikus jüngreid kasvatada Jumala Sõna korraldus selleks ning praktilised juhtnöörid / Raising disciples at home and in church-Scriptural mandate of discipleship and practical tips
12.30 Lõuna /Lunch

13.30 2. sessioon- Joy Headley: Õpilaste kaasamise meetodid – õppemeetodid Jumala Sõna õpetamiseks  / Methods to engage students—educational methods to teach God’s Word

15.00 Kohvipaus
15.15 3. sessioon – Joy Headley: Vabatahtlike abiliste julgustamine ja toetamine / Encouraging and empowering volunteers
16.30 Ühine palve üksteise eest / Praying for one another
17.00 Õnnistustega koduteele! / Be blessed as you go!

Rõõm on teatada, et meile on sel korral kõnelejaks külla tulemas Joy Headley USA-st. Ta on osa Texasest saabuvast misjonigrupist, kes tulevad lühikeseks ajaks eestlasi teenima.

Joy tutvustus:

Joy Headley omab bakalaureuse kraadi Piibli, alushariduse ning inglise keele erialal ning magistrikraadi juhtimise ja kristliku kasvatuse erialal. 

Ta on kogu elu õpetanud erinevaid vanusegruppe erinevates koolides ja olnud külalisprofessoriks mitmetes haridusasutustes (CFNI (Christ for the Nations Institute), SAGU (Southwestern Assemblies of God Ülikool) , SOM (School of Ministry, North Texas Assemblies of God), ja Global Ülikool).

Pastorina teenib ta terveid perekondi Gospel Lighthouse koguduses Dallases Texase osariigis. Talle meeldib väga luua jüngerluse ja kristliku kasvu teemalisi traktaate, olla mentoriks ja juhiks oma meeskonnale ning uutele usklikele ning teenida ja nõustada naisi naisteteenistuses. Samuti naudib ta õpetamist ja jutlustamist ning tema huumorimeel kaasab alati kuulajaid, kui ta õpetab Jumala Sõna praktilistel viisidel kasutama. 

Kõige suuremaks rõõmuks on Joyle tema abikaasa Greggi, kellega ta on abielus olnud 45 aastat ning kaks poega ning 7 lapselast. Samuti veedab ta aega oma ema ning abikaasa poolsete sugulastega. 

Talle meeldib väga inimesi oma elus piibellikke põhimõtteid järgima õpetada. Ta naudib seda, kui saab treenida juhte jüngerdama erinevas vanuses inimesi. Hetkel nõustab ja coachib ta teenistuses olevaid naisi, koguduse juhtgruppe ning väikeettevõtjaid ning käib loengud andmas erinevatel teemadel mitmetes asutustes. Ta on reisinud ringi erinevates riikides ja jutlustanud paljudes kogudustes, kõnelenud pastorite abikaasadele ning õpetanud piiblikoolides.

Pin It on Pinterest

Share This