Eesti Kristlik Nelipühi Kirik

Interaktiivne koolituspäev lastetöötegijatele!

7. juuli 2017 | Uudised

Laupäeval, 29. juulil toimub EKNK Toompea keskuses innustav lastetöö koolituspäev. Koolituspäeval jagab oma kogemusi aastatepikkuse laste- ja misjonitöö kogemusega meeskond Austraaliast ja Soomest. Päeva jooksul on võimalik koguda uusi ideid, osaleda töötubades ja aruteludes. Koolituspäeva osalustasu on 5 eurot ja sisaldab kerget lõunasööki ning kohvipause. Osalustasu saab maksta sulas kohapeal.

Programm
Alates 9.30 Saabumine, hommikukohv
10.00 Olulisi õppetunde aastakümnetega kogunenud laste- ja noortetöö kogemuste varasalvest jagab Isabel Baker
11.00 Kohvipaus
11.10 Paneeldiskussioonis „Mehed lasteteenistuses“ jagavad oma kogemusi Irwin Ross, John Donovan ja Esko Jauhiainen
12.15 Lõuna
13.00 Töötoad I
„Evangelism suvisel rannal“ – Irwin ja Jill Rossi juhtmisel arutletakse miks, kuidas ja millal jagada sõnumit Jeesusest rannalistele.
„Tants kui osa tööst laste ja noortega“ – koos Jacqueline Bensoniga analüüsitakse laste- ja noortetöös tantsu kasutamise põhimõttelisi ja praktilisi kaalutlusi.
14.30 Kohvipaus
14.45 Töötoad II
„Evangelism suvisel rannal – tegevuse kohandamine Eesti oludele“ – Irwin ja Jill Rossi kaasabil otsitakse praktilisi väljundeid, kuidas leida Eesti suves võimalusi evangeeliumi kuulutamiseks.
„Poiste kaasamine lastetöös“ – Esko Jauhiainen ja John Donovan aitavad osalejatel välja töötada lahendusi, kuidas poisse efektiivsemalt koguduse tegevustesse kaasata.
16.00 Küsimused-vastused ja tagasiside
16.30 Koolituspäeva lõpp

Registreeru koolituspäevale!

Registreerimine lõppeb kolmapäeval, 26. juulil!

Pin It on Pinterest

Share This